• Oznam

• Zajtra 6. decembra 2023 budú budovy našej školy na Vazovovej 12 a na Radlinského 28 z bezpečnostných dôvodov zatvorené.

Je prísny zákaz vstupu pre žiakov, zamestnancov a návštev školy.

Vyučovanie bude prebiehať len dištančnou formou v plnom rozsahu cez MS Teams. Prítomnosť na online hodinách je povinná.

Žiaci, ktorí majú prax vo firmách musia ísť do firiem.

Všetci žiaci a zamestnanci, ktorí používajú školskú jedáleň, budú odhlásení na zajtra z obedu.

Riaditeľka školy

• ZENIT - školské kolo

• Tento rok sa koná 40. ročník súťaže Zenit, do ktorej sa zapojila aj naša škola. Do súťaže sme sa opäť prihlásili v kategórií grafik.

Gratulujeme víťazom:

1. KRIŠTOF ŠIMKA

2. ALEX MIHALOVIČ

3. MICHAL JANKOVIČ

Do krajského kola, ktoré sa koná 22.11. 2023 postupujú žiaci Krištof Šimka a Alex Mihalovič.

• Deň otvorených dverí na našej škole bude 29. novembra 2023.

Prosíme, sledujte naše Novinky v novembri pre dodatočné info. Tešíme sa na Vás!

• BIELA PASTELKA

• V piatok 22. septembra 2023 sa naša škola zapojila do verejnej zbierky Biela pastelka, ktorej cieľom je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Vďaka pomoci iných sa aj takýmto spôsobom zlepšujú životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Poďakovanie patrí našim študentom III. GDME triedy, ktorí sa na zbierke ochotne a aktívne podieľali ako dobrovoľníci - Martin Filc, Kristián Kmetony, Daniel Kupka, Gabriel Michael Ondrejička, Simon Vacha, Samuel Zadražil, Alex Zvolenský a Marco Zvolenský.

• Púť do Šaštína - 20.9.2023

• Do národnej svätyne v Šaštíne opäť v tomto školskom roku putovali žiaci a pedagógovia katolíckych škôl Bratislavskej arcidiecézy. Tejto púte sa zúčastnili tretie ročníky našej školy, niektorí pedagógovia, pani riaditeľka a duchovný otec školy vdp. Ivan Slepčan. Slávnostnú svätú omšu celebroval bratislavský pomocný biskup Mons. Jozef Haľko. V homílii predstavil žiakom históriu úcty k Sedembolestnej Panne Márii, význam púte a povzbudil všetkých vo viere. Sme vďační za túto príležitosť pri ktorej sme vyprosovali požehnanie pre seba, ostatných študentov, pedagógov školy a pre všetkých našich blízkych.

• Odborná exkurzia

• Bratislavská vodárenská spoločnosť v rámci vzdelávacieho programu Modrá škola – voda pre budúcnosť ponúkla aj našej škole odbornú exkurziu, kde nám predstavili fungovanie čističky odpadových vôd. Zúčastnili sa jej dňa 19. septembra 2023 žiaci I. GDMPS triedy s pedagógmi.
            Dozvedeli sme sa, čo všetko sa deje s odpadovou vodou, aká je jej cesta, aby sa opäť mohla stať súčasťou kolobehu vody v prírode a pritom neohrozila naše životné prostredie. Exkurzia bola zaujímavá a získané vedomosti určite využijeme na hodinách OBN pri riešení projektov o ekologickej kríze.

• Školský medzitriedny turnaj žiakov

• 18.septembra 2023 sa uskutočnil na Kuchajde v Bratislave medzitriedny futbalový turnaj žiakov našej školy.
            Umiestnenie: 1.miesto II.GDMPS, 2.miesto IV.GDME 3.miesto I.GDMPS GRATULUJEME !

• Rodičovské spoločenstvo 13.9.2023

• Dňa 13.9.2023 sa bude konať rodičovské spoločenstvo v jednotlivých triedach podľa rozpisu v tabuľke.

Srdečne pozývame všetkých zákonných zástupcov na stretnutie.

• Program na 5.9. - 6.9.2023

• 5.9.2023 – približne v čase 8:00 – 10:30

Triednicka hodina - rozdávanie učebníc, tlačív, oboznámenie so školským poriadkom, poučenie o BOZP atď.

6.9.2023 – približne v čase 8:00 – 10:30

Triednicka hodina - kontrola osobných údajov, voľba predsedu a podpredsedu triedy, zbieranie vyplnených tlačív, atď.