• POZ na účelové cvičenie 17.9.2024

• Zmena začiatku akcie:

1.ročník - stretnutie o 9:30 pred budovou školy,

2.,3. a 4.ročník o 10:00 na Kuchajde.

Futbalový turnaj sa z dôvodu nepriaznivého počasia uskutoční v náhradnom termíne.

• Rodičovské spoločenstvo 18.9.2024

• Srdečne pozývame všetkých rodičov na stretnutie Rodičovského spoločenstva, ktoré sa uskutoční 18.9.2024 podľa rozpisu v tabuľke.

V tento deň prebehne aj voľba rodičov do rady školy, preto je vaša účasť potrebná.

Tešíme sa na stretnutie.

• Oznam - riaditeľské voľno pre žiakov na 16.septembra 2024

• Riaditeľka CSOŠE P.G.Frassatiho oznamuje, že v súlade s §150 ods.5 zákona č.245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon)a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

POSKYTUJE

na 16.09.2024 mimoriadne riaditeľské voľno žiakom Cirkevnej strednej odbornej školy elektrotechnickej P.G.Frassatiho.

Dôvodom sú meteorologické a hydrologické výstrahy tretieho stupňa, ako aj komplikácie v doprave. Cieľom opatrenia je zvýšiť bezpečnosť žiakov.

Ing. Mgr. Roumiana Mintcheva Karaivanova

15.09.2024                                                           riaditeľka CSOŠE P. G. Frassatiho

• VENI SANCTE / Nový školský rok

• Školský rok 2024/2025 sme začali slávnostnou svätou omšou, kde sme vzývali Ducha Svätého (Veni Sancte), aby nás v tomto novom školskom roku viedol počas všetkých udalostí nasledujúcich dní. Svätú omšu celebroval náš duchovný otec školy vdp. kaplán Ivan Slepčan, za účasti miništrantov - študentov našej školy.

V novom školskom roku prajeme všetkým študentom, pedagógom a pracovníkom našej školy veľa Božieho požehnania.