• ISIC karty pre nových žiakov školy

• Oznamujeme žiakom (budúci prváci a prestupujúci žiaci), ktorí odovzdali žiadosť o ISIC kartu a uhradili poplatok, že si môžu prísť vyzdvihnúť vyhotovenú kartu v nasledujúcich termínoch:

30.8.2023 - 31.8.2023  v čase 8:00 - 12:00 hod na sekretariát školy Vazovova 12. ( Vstup do školy cez vchod Vazovova 10. )

Informácie o tom, čo je potrebné s kartou spraviť, aby ju bolo možné používať u dopravcov (SAD, MHD, ŽSR) nájdete na stránke: https://isic.sk/mam-novy-preukaz-isic-euro/

• Prijatie iniciačných sviatostí

• Dňa 1. júla 2023 prijala naša študentka III.GDMPS triedy Viktória Mrenová iniciačné sviatosti – sviatosť Krstu, sviatosť Eucharistie a sviatosť Birmovania. Pre život veriaceho človeka je to veľká udalosť a predovšetkým veľký dar od Pána Boha. Viktória pri tejto príležitosti dostala okrem duchovnej literatúry srdiečko s ružičkami, ktoré symbolizujú tieto tri sviatosti a krížik, ktorý je symbolom kresťanstva. Prajeme jej do ďalších dni života - Božiu múdrosť, Kristovu lásku a silu Ducha Svätého.