• Vianočné a novoročné prianie!

• Milí žiaci, milí rodičia a priatelia našej školy.

Milostiplné vianočné sviatky, plnosť pokoja a radosti, srdcia otvorené pre lásku, ktorú nebo darovalo pre všetkých. Nech pravé svetlo, Ježiš Kristus, ktorý prišiel na svet, prinesie do Vášho srdca aj v nastávajúcom roku 2024 svetlo nádeje, lásku, pokoj a požehnanie.

Prajú vám pedagógovia a pracovníci našej školy.

• Vyhodnotenie súťaže o najkrajšiu vianočnú výzdobu triedy

• ​​​​​Trieda hodnotená komisiou dňa 12.12. 2023

1. miesto - IV.GDME

2. miesto - I.GDME,  IV.GDMPS

3. miesto - II.GDME, II.GDMPS

4. miesto - I.GDMPS, III.GDMPS III.GDME

Výhry:

1. miesto - 100 eur

2. miesto - 70 eur

3. miesto - 40 eur

GRATULUJEME !

Každoročne je vyhlásená súťaž o najkrajšiu vianočnú výzdobu triedy.Hodnotila sa kreativita, nápaditosť a vlastná tvorba. Veľkým prekvapením pre komisiu a celú školu boli naši štvrtáci, ktorí nám za hudobného doprovodu huslí zaspievali vianočné koledy. Dominantou vianočnej výzdoby triedy bol krásny živý stromček vyzdobený ich fotkami z maturitného večierka. Trieda IV.GDME zaslúžene vyhrala 1. miesto a patrí im úprimná gratulácia !

• Oznam

•

Od pondelka 11.12.2023 do 22.12.2023 sa budú meniť okná na budove Radlinského 28.

V tomto čase žiaci, ktorí mali vyučovanie v budove na Radlinského 28  budú mať zorganizované vyučovanie buď dištančne online cez MS Teams alebo prezenčne na Vazovovej 12-dvor, rozvrh pre OVY je v prílohe nižšie. Niektoré info dostanú aj cez správy v EduPage.

Vstup pre zamestnancov a žiakov školy do budovy Radlinského 28, do posilňovne a na školský dvor Ra 28 je zakázaný do 22.12.2023 vrátane. Nesmie  sa používať ani priľahlý chodník.

Riaditeľka školy

• Oznam

• Zajtra 6. decembra 2023 budú budovy našej školy na Vazovovej 12 a na Radlinského 28 z bezpečnostných dôvodov zatvorené.

Je prísny zákaz vstupu pre žiakov, zamestnancov a návštev školy.

Vyučovanie bude prebiehať len dištančnou formou v plnom rozsahu cez MS Teams. Prítomnosť na online hodinách je povinná.

Žiaci, ktorí majú prax vo firmách musia ísť do firiem.

Všetci žiaci a zamestnanci, ktorí používajú školskú jedáleň, budú odhlásení na zajtra z obedu.

Riaditeľka školy