• Krásne a požehnané leto

• Všetkým našim žiakom a ich rodinkám prajeme príjemné prežitie letných prázdnin, dostatočný oddych, načerpanie nových duchovných a telesných síl. Zároveň ďakujeme všetkým rodičom, ktorí nám vyslovili slová vďaky a priania cez EduPage alebo iným spôsobom.

• Svätá Omša - Te Deum

• 28. júna 2024 sa konala v kostole Blumentál slávnostná Svätá Omša ako poďakovanie Pánu Bohu za uplynulý školský rok. Ďakovali sme aj nášmu duchovnému otcovi Mgr. Ivanovi Slepčanovi a dôstojnému pánu farárovi Mgr. Jánovi Hudecovi, ktorí nás aj v tomto školskom roku duchovne sprevádzali.

• Triedny výlet - I.GDME a II.GDMPS

• Na konci školského roka sa triedy I.GDME a II.GDMPS zúčastnili triedneho výletu. Strávili štyri slnečné dni vo Vysokých Tatrách. Prvý deň sme absolvovali turistiku zo Štrbského plesa na Vodopád Skok. Druhý deň sme mali vychádzku na Hrebienok, Rainerovu chatu a späť do Starého Smokovca. Veríme, že sa triedny výlet žiakom páčil, a tak ako nám pedagógom PaedDr. Jozef Géczy, Mgr. Ľubica Londarevová a Ing. Lukáš Žido, MBA, a prežili krásny čas a odniesli si krásne zážitky.