• Požehnané a pokojné Vianočné sviatky

• Prajeme všetkým našim žiakom a ich rodinám, všetkým našim priateľom a ľuďom dobrej vôle, požehnané a pokojné Vianočné sviatky. Nech sám Ježiš svetlom svojho narodenia prežaruje všednosť Vašich domovov a všednosť Vašich dní, nech zaseje vo Vašich srdciach lásku a múdrosť, aby ste všade prinášali pokoj a radosť. Nech každý okamih Vášho života vnímate ako dar, a tak sa stanete darom pre druhých. Prajme si navzájom a vyprosujme, aby nás počas nového roka sprevádzalo pevné zdravie a Božie požehnanie.

• Deň otvorených dverí na VŠVU

• Žiaci prvého a druhého ročníka odboru počítačovej grafiky sa 16.12.2022 zúčastnili DOD (Zimný prieskum) na VŠVU, kde boli otvorené niektoré ateliéry a vystavené práce študentov za posledný semester. Žiaci mali možnosť vidieť niekoľko ateliérov fotografie, ateliér počítačovej grafiky, animačnej tvorby, tvorba dizajnu kníh a obálok a tvorba reklamných materiálov ako skutočné zákazky od rôznych firiem. Nakoniec dostali žiaci informácie o prijímacích skúškach, portfóliu, ktoré by museli odovzdať ako prihlášku a o potrebe konzultácií aspoň rok pred podaním prihlášky.

• Mikuláš na našej škole

• Svätý Mikuláš dnes navštívil aj našu školu, porozprával študentom o sebe, rozdal sladkosti a pripomenul im, aby aj oni nezabúdali byť štedrí k iným.

• Sviatok svätého Mikuláša

• Prajeme všetkým štedrosť svätého Mikuláša, vnímavé srdce pre potreby iných, úprimnú detskú radosť z prijímania darov a radosť dospelých z obdarúvania. Nech aj my svojou dobrotou a štedrosťou svedčíme o Bohu, ktorý jediný je prameň všetkého dobra.

• Vyučovanie 8.12.2022

• Odborný výcvik bude prebiehať do 12:40 hod.

Po skončení vyučovania budú mať pedagogickí zamestnanci školy duchovnú obnovu v kaplnke od 13:15 hod.