• ZENIT v grafike - školské kolo

• Dňa 19.10.2022 sa uskutočnilo školské kolo súťaže ZENIT, ktorého sa zúčastnilo 9 súťažiacich.

Ďakujeme všetkým súťažiacim za účasť a gratulujeme študentom, ktorí sa umiestnili na prvých troch miestach:

1.miesto  - Adam Mičko - III.GDMPS

2.miesto  - Viliam Sirkovský - IV.GDME

3.miesto  - Lea Kovárová - IV.GDME

• Erasmus+ Kvapka krvi

• V nemocniciach na Slovensku je momentálne nedostatok krvi. My ako Cirkevná stredná odborná škola elektrotechnická P. G. Frassatiho chceme pomôcť ľuďom v núdzi. Je to jedna zo zásad našej školy – nielen vzdelávať, ale aj spolupracovať s partnerskými školami na projektoch Erasmus+, a zároveň pomáhať iným.

Počas Erasmus+ days radi prispejeme aj takýmto spôsobom.

• Prístup do počítačov v učebniach

• Oznamujeme, že v počítačových učebniach sa bude používať len Office 365. Každý žiak sa bude prihlasovať do Office 365 svojím menom a heslom, ktoré je rovnaké ako prihlásenie sa do MS Teams.

Odporúčame, aby si žiaci uložili meno a heslo napr. do mobilného telefónu.

Pri strate hesla, prosím kontaktujte mailom administrátora: teams@csose.sk

• Týždeň duševného zdravia

• 10. október je dňom duševného zdravia.
            O svoje duševné i psychické zdravie by sme sa mali pravidelne starať, nezanedbávať ho. Zanedbané duševné zdravie vedie k zhoršeniu fyzického zdravie a často býva spúšťačom k závislosti na legálnych i nelegálnych návykových látkach.
            Pri príležitosti Týždňa duševného zdravia (10. – 16.október) si Liga za duševné zdravie pripravila osvetovú činnosť vo forme zaujímavo ladených letákov, ktoré nájdete v tomto príspevku.
            Dajme si na našom duševnom zdraví záležať!