• Konzultácie so školskou špeciálnou pedagogičkou alebo výchovnou poradkyňou

• Oznamujeme žiakom a rodičom, že:

školská špeciálna pedagogička Mgr. Jana Velentová poskytuje  konzultácie:

telefonicky na čísle 0904 582 869 denne po-pia v čase 11:00 - 15:00 a

e-mailom na adrese jana.valentova@csose.sk

výchovná poradkyňa Mgr. Katarína Cariková poskytuje konzultácie:

telefonicky na čísle 0905 728 401 denne po-pia v čase 9:00 - 14:00 a

e-mailom na adrese carikovakatarina@gmail.com

• Online vyučovanie

• Prosíme žiakov, aby si sledovali EDUPAGE a postupne vypracovávali zadané úlohy, testy, študovali zaslané materiály ......

Žiak, ktorý nemá nainštalovanú aplikáciu v mobile sa môže prihlásiť cez stránku školy do svojho EDUPAGE konta a sledovať zadané úlohy tam.

• Prerušenie vyučovania

•    Na základe rozhodnutia Hlavného hygienika SR a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré sú zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19,  Minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky prerušuje vyučovanie na školách a v školských zariadeniach do odvolania.

Všetci žiaci majú naďalej zostať doma, pravidelne kontrolovať aplikáciu EDUPage a posielať učiteľom vypracované úlohy, ktoré im zadali.

• Dočasne prerušujeme prevádzku školy od 9. marca 2020 do 15. marca 2020.

• Vážení žiaci, rodičia, zákonní zástupcovia,

oznamujeme Vám, že spolu so zriaďovateľom školy – Bratislavská arcidiecéza, v súvislosti s prijatím preventívnych opatrení k zamedzeniu šírenia koronavírusu, dočasne prerušujeme prevádzku školy od 9. marca 2020 do 15. marca 2020.

O ďalšom postupe vás budeme informovať prostredníctvom Edupage a na webovej stránke školy.

Prosíme vás o dôsledné dodržiavanie hygienických odporúčaní, vyhýbaniu sa hromadných verejných podujatí a obmedzovanie kontaktu s iným osobami.

Pri zvýšenej teplote alebo príznakoch ochorenia prosíme, aby ste zostali doma. Len osobný zodpovedný a disciplinovaný postoj môže napomôcť k zastaveniu šírenia nákazy.

Prosíme, aby ste sledovali aj ďalšie pokyny Úradu verejného zdravotníctva SK http://www.uvzsr.sk/

Učiteľom posielame odporúčanie, aby žiakom poslali inštrukcie pre domáce plnenie školských povinností cez Edupage.

Prosíme vás o primeranú rodičovskú kontrolu!

Veríme, že situáciu spoločne a s Božou pomocou zvládneme.

Ďakujeme!

Ing. Mgr. Roumiana Karaivanová

8. marca 2020

• Darovanie krvi

• Žiaci našej školy sa 03.03.2020 zúčastnili ušľachtilej akcie - Darovanie krvi v Národnej transfúznej stanici v nemocnici s poliklinikou v Ružinove.