• Školský semafor

• Upozorňujeme zákonných zástupcov, žiakov a zamestnancov školy aby si znovu prečítali aktualizovaný manuál Školský semafor v šk. roku 2021/2022 a najmä povinnosti, ktoré im z neho vyplývajú. Snažme sa spolu čo najdlhšie zostať v prezenčnej forme vzdelávania. Ďakujeme.

• Vyhlásenie o bezpríznakovosti - od 20.9.2021

• Upozorňujeme zákonných zástupcov a žiakov, že od 20.09.2021 pri nástupe žiaka do školy a v prípade, že žiak vymešká viac ako 3 dni (vrátane víkendov a sviatkov), je zákonný zástupca/plnoletý žiak povinný zaslať „Vyhlásenie o bezpríznakovosti“  cez Edupage – cez položku žiadosti/vyhlásenia.

• Príspevok do ZRPŠ

• Ďakujeme za Vašu podporu a prosíme o zaplatenie príspevku do ZRPŠ za 1.polrok šk.roka 2021/2022:

suma za polrok: 40 eur,

IBAN: SK35 1100 0000 0026 6772 0064 , variabilný symbol: 2022.

Do poznámky  uviesť meno a priezvisko žiaka / žiačky a triedu.

Všetkým, ktorí už zaplatili veľmi pekne ďakujeme.

• Nahlásenie výsledku domáceho samotestu

• Prosíme všetkých rodičov a plnoletých žiakov, ktorí si zo školy prebrali domáci samotest, aby nám každý pondelok a štvrtok oznámili výsledok testu pomocou Edupage.

Vyhlásenie o výsledku samotestu nájdete v Edupage - Žiadosti/Vyhlásenia - Domáci AG test-výsledok.

POSTUP link

• Účelové cvičenie - 27.09. 2021

• Miesto:  Medická záhrada ul. 29. Augusta, Bratislava

Zamestnanie : Aktuálne problémy ľudstva, zdravotná príprava, civilná ochrana,orientácia,  pohyb a pobyt v prírode, technické činnosti a športy.

Osobné potreby : preukaz poistenca , OP , električenka , lístky na MHD , peniaze

Spôsob prepravy:  pešo

Stretnutie žiakov : I. ročník – I. GDMPS, I.GDME -  8,15 hod. pred budovou školy – Radlinského 28,

Stanovište:  8:30 -  9:15 hod.

II.ročník – II.GDME, II.GDMPS – 9,30 hod. Medická záhrada – pri hlavnom vchode.

Stanovište: 9:30 – 10:15 hod.

III. a IV. ročník – III. GDMPS, IVA. GDMPS, IVB. GDMPS o 10, 30 hod.   Medická záhrada- pri hlavnom vchode.

Stanovište: 10:30 – 11:15 hod.

Stanovištia : Géczy, Blažek

Predpokladaný koniec: 11,15 hod.

Rozchod /ukončenie / : Medická záhrada - pri hlavnom vchode / prvý ročník pred školou/

Vedúci akcie: PaedDr. Jozef Géczy, Mgr. Katarína Cáriková

Strava a pitný režim: nie je zabezpečená , žiaci si zabezpečia z vlastných zdrojov

Pedagogický dozor: / pedagogický dozor bude neustále pri svojich zverených žiakoch/

Triedni učitelia a majstri OV : I.GDMPS –  Karavainová, Caríková

I .GDME  - Macková, Mrllák

II .GDME –  Michaláč

II. GDMPS – Andel, Žido

III. GDMPS -  Lonček, Kevický

IVA. GDMPS – Almásiová

IVB.GDMPS - Patašiová

• Rozdávame ďalších 20 ks Ag testov

• Dobrý deň,

všetci rodičia a plnoletí žiaci, ktorí prejavili záujem o Ag testy na samotestovanie, si môžu vyzdvihnúť ďalších 20 kusov od zajtra - 17.09.2021 do 24.09.2021 od 08:00 do 16:00 h na vrátnici Radlinského 28. Spolu s tým pretrváva povinnosť každý pondelok a štvrtok hlásiť výsledok testu cez Edupage - návod je v Novinkách nižšie.

• Online rodičovské spoločenstvo

• Oznamujeme rodičom, že dňa 16.9.2021 sa bude konať online rodičovské spoločenstvo.

Na schôdzku sa budete môcť pripojiť cez konto žiakaMS Teams.

I.GDME - 17:00

I.GDMPS - 18:00

II.GDME - 18:00

II.GDMPS - 17:00

III.GDME - 17:00

III.GDMPS - 17:00

IV A. GDMPS - 18:00

IV B. GDMPS - 18:00

• Riaditeľské voľno - 13.09.2021

• Dňa 13.9.2021 bude z dôvodu návštevy sv. otca Františka riaditeľské voľno.

14. septembra 2021 bude riadne vyučovanie podľa platného rozvrhu.

Diaľkové štúdium - bude prebiehať online v MS Teams (teória aj OVY).