• Online DOD CSOŠE P.G.Frassatiho 23. marca 2021

• Milí záujemcovia o štúdium na našej škole,

pozývame Vás na Online DOD, ktorý sa uskutoční dňa  23marca 2021 od 14:00 do 15:00 hod.

Online DOD bude prebiehať cez aplikáciu MS TEAMS (nie je nutné, aby ste mali aplikáciu nainštalovanú).

Po vyplnení dotazníka https://forms.gle/9RYWPPf2bceSkkqk8   Vám, približne dva dni pred termínom Online DOD, prídu na email všetky potrebné informácie a linky na pripojenie sa. Pozvite aj svojich rodičov a kamarátov.

Na vaše otázky budú odpovedať: vedenie školy, naši učitelia, školská špeciálna pedagogička, výchovná a kariérová poradkyňa a majstri odborného výcviku.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

• Popolcová streda – 17. februára 2021

• Pôstne obdobie je prípravným, štyridsaťdňovým obdobím, na slávenie Veľkonočného tajomstva. V Rímskokatolíckej cirkvi sa pôstna príprava na Veľkú noc začína Popolcovou stredou, dňom prísneho pôstu a zdržiavania sa mäsitého pokrmu. Vstupujeme do obdobia, ktoré môže byť pre nás veľmi požehnaným časom, dobrou prípravou na slávenie dôležitých udalostí Veľkej noci.

Tri veci podopierajú vieru, prehlbujú nábožnosť a udržujú čnosť: modlitba, pôst a milosrdenstvo. O čo modlitba prosí, to pôst dosahuje a milosrdenstvo dostáva. Modlitba, milosrdenstvo a pôst: tieto tri veci sú jedno a navzájom si dávajú život. (sv. Peter Chryzológ, biskup)

• CSOŠE P.G.Frassatiho pokračuje v dištančnom vzdelávaní všetkých svojich žiakov

• Vážení zamestnanci školy a žiaci končiacich ročníkov,

na základe stanoviska regionálneho hygienika z 5. 2. 2021, v ktorom oznamuje, že celý Bratislavský kraj vykazuje vysoký až najvyšší stupeň varovania a otvorenie škôl v súčasnej situácii môže viesť k zhoršeniu epidemiologickej situácie vo výskyte COVIDU-19, a preto odporúča neotvárať všetky školy na území Bratislavského kraja k plánovanému termínu 8. 2. 2021 s časovým odkladom minimálne 2 týždne,

náš zriaďovateľ rozhodol neotvoriť školy v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti  k termínu 8. 2. 2021.

CSOŠE P.G.Frassatiho pokračuje v dištančnom vzdelávaní všetkých svojich žiakov, tak ako doteraz.

Otvorenie školy bude súvisieť s vývojom epidemiologickej situácie v Bratislavskom kraji a bude Vám oznámené.

Ing. Mgr. Roumiana Karaivanová