• Klasifikácia za 1.polrok

• Vážení rodičia a žiaci,

na Edupage boli publikované výsledné známky za 1.polrok.

Zároveň bol prostredníctvom Edupage zaslaný aj výpis klasifikácie za 1.polrok.

• Kam po strednej škole?

• Žiaci, ktorí majú záujem o štúdium na vysokej škole si môžu prelistovať online časopis, ktorý obsahuje aktuálne informácie vysokých škôl.

LINK

• Modlitba svätého ruženca za život a rodinu

• Pozývame Vás k modlitbe svätého ruženca za život a rodinu, ktorý sa spolu budeme modliť online 29.1. 2021 o 17:00 hod. na FB stránke Národného pochodu za život. Pripojte sa k nám online alebo duchovne tam, kde budete. Viac o aktivitách na: LINK

• Oznam

• Vedenie školy rozhodlo na základe výsledkov ankety, ktorá prebiehala v termíne od 8.1.2021 do 11.1.2021, kde len 14,8 % žiakov a rodičov bolo za návrat na prezenčné vyučovanie do školy s podmienkou testovania, aj vzhľadom k vyhlásenému lockdownu a momentálnej  veľmi zlej epidemiologickej situácii, že CSOŠE P.G.Frassatiho naďalej zostáva v dištančnom vzdelávaní minimálne do konca mesiaca január 2021. Dištančná forma sa prehodnotí v prvom februárovom týždni, na základe výsledkov celoplošného testovania a epidemiologickej situácii.

• Oznam

• Žiaci tretích a štvrtých ročníkov, ktorí vykonávali odborný výcvik vo firmách prezenčnou formou sa  od 11.01.2021 do odvolania presúvajú na dištančné online vzdelávanie cez  MS TEAMS. Žiaci tretích a štvrtých ročníkov, ktorí vykonávali odborný výcvik vo firmách online formou pokračujú v tomto režime aj naďalej. Prípadné otázky zodpovieme na 0901 707 796.