• Vianočné a novoročné prianie!

• Milí študenti, milí rodičia a priatelia našej školy.

Milostiplné vianočné sviatky, plnosť pokoja a radosti, srdcia otvorené pre lásku, ktorú nebo darovalo pre všetkých. Nech pravé svetlo, Ježiš Kristus, ktorý prišiel na svet, prinesie do Vášho srdca aj v nastávajúcom roku 2021 svetlo nádeje, lásku, pokoj a požehnanie.

Prajú vám pedagógovia a pracovníci našej školy.

• CSOŠE P.G.Frassatiho pokračuje v dištančnom vzdelávaní aj po 11. januári 2021

• Vážení žiaci a zákonní zástupcovia,

v súvislosti s obnovením prezenčného vyučovania na stredných školách sme Vás v dňoch 17.12. a 18.12.2020 požiadali  o vyplnenie dotazníkového prieskumu na EduPage stránke školy o Váš záujem o prezenčné vyučovanie s podmienkou testovania sa.

Výsledky prieskumu sú nasledovné:

15,8% žiakov a zák. zástupcov celej školy má záujem o prezenčné vyučovanie s podmienkou testovania sa,

pri tom 14,5% maturantov má záujem o prezenčné vyučovanie s podmienkou testovania sa.

Na základe výsledkov po prerokovaní v pedagogickej rade a na porade vedenia školy, CSOŠE P.G.Frassatiho pokračuje v dištančnom vzdelávaní aj po 11. januári 2021.

Prosíme žiakov,  aby sledovali známky a absenciu v internetovej žiackej knižke a využili trojtýždňové prázdniny na  vylepšenie svojich vedomosti. Známky za 1.polrok sa uzatvárajú do 22. januára 2021.

• Svätá spoveď

• Duchovný otec školy vdp. Benjamín Kosnáč ponúka študentom a pracovníkom školy možnosť sv. spovede v kostole Blumentál (od 21.12. – 23.12.2020) (v spovednici od vchodu, vľavo, prvá spovednica) v týchto časoch:

Pondelok:  11.30-12.30 a 15.30-16.25 hod.

Utorok:       6.30-7.30 a 11.00-11.55 a 15.30-17.00 hod.

Streda:       5.30-7.00 a 11.00-12.30 a 15.30-17.00  hod.

• Online krúžky

• Od 14.12.2020 otvárame na škole online krúžky pre prihlásených žiakov + pre všetkých maturantov - štvrtákov. Krúžky budú prebiehať cez program MS Teams.

Príprava na MS zo slovenského jazyka a literatúry - Mgr. Franková - utorok a piatok - 13:30 - 14:30

Príprava na MS z anglického jazyka - PaedDr. Hlavačková - streda a štvrtok - 13:30 - 14:30

Web stránky a konzultácie maturitného projektu GDM -  Ing. Žido - utorok, streda, štvrtok, piatok - 15:00 - 16:00

• Virtuálne dni otvorených dverí univerzít a fakúlt

• Vysielanie Virtuálnych DOD sú rozvrhnuté takto:

• piatok 11.12. - vysielanie pre stredné školy z Bratislavského  kraja.

Začína sa  o 7:55 ráno a VŠ a fakulty odpovedajú na otázky študentov vždy do 13:00.

Postup pre študentov ako si pozrieť vysielanie univerzít a fakút:

1. kliknite na stránku: https://www.koncimskolu.sk/kamnavysoku/vdod
            2. vyberte si kraj, z ktorého je Vaša stredná škola
            3. vyberte si VŠ alebo fakultu, ktorá Vás zaujíma
            4. vypísšte krátky registračný formulár. Po uložení údajov už ste prihlásení a môžete začať pozerať video VŠ, prečítať si dôležité informácie a pýtať sa otázky.
            5. Dĺžka sledovania videí je pre študentov naplánovaná na približne 45 min.

Ak sa chcú študenti zaregistrovať skôr, môžu tak urobiť.

Národné kariérne centrum

Jazdecká 65, Trnava