• Opravné maturitné skúšky

Opravné maturitné skúšky - EČ a PFIČ sa budú konať:

SJL - 4.septembra na SPŠ elektrotechnická, Hálova 16, Bratislava

ANJ - 5.septembra na SOŠ Ivanská cesta 21, Bratislava

Pozvánky jednotlivým žiakom s ďalšími informáciami boli zaslané poštou.

• Opravné skúšky

Opravné skúšky sa budú konať dňa 27.08.2018.

ANJ, SJL - učebňa U8

PCI - učebňa U6

MAT, FYZ, EKN - učebňa U7

Začiatok skúšania o 8:00 hod.

• Opäť naši žiaci – športovci zvíťazili!

Žiaci našej školy sa zúčastnili futsalového turnaja na SOŠ obchodu a služieb S. Jurkoviča, Sklenárikova 1, Bratislava, v rámci akcie ku Dňu proti fajčeniu TABACCO FREE DAY

Dosiahli krásne umiestnenie – vyhrali 1. miesto.

Gratulujeme naším športovcom a prajeme im veľa ďalších úspechov !

• Vyučovanie od 26.6.-29.6.2018

26.6.2018 - 8:00 - 10:00 - odovzdávanie učebníc

27.6.2018 - Súťaž o putovný pohár P.G. Frassatiho

Zameranie :  Účasť žiakov na medzitriednom turnaji vo futbale organizovanom  CSOŠE P.G. Frassatiho, Vazovova12.

Miesto : Futbalové ihrisko v športovom areáli Kuchajda, Bratislava

Zamestnanie : medzitriedny turnaj vo futbale, čistenie životného prostredia v areáli Kuchajda

Osobné potreby : preukaz poistenca , OP

Hrací systém : Hrá sa podľa pravidiel futbalu

Ceny : zabezpečí CSOŠE P.G. Frassatiho

Stretnutie žiakov o 8.15 hod. pri futbalovom ihrisku športový areál Kuchajda

Koniec:  11.30 hod.

Rozchod : pri futbalovom ihrisku športový areál Kuchajda o 11.30 h.

Vedúci akcie:  Jozef Géczy

Strava a pitný režim: nie je zabezpečená , žiaci si zabezpečia z vlastných zdrojov.

Pedagogický dozor:

Pedagogický dozor bude neustále pri svojich zverených žiakoch, zabezpečí upratanie určeného rajónu, dáva neustále pozor na zverených žiakov aby nevchádzali do vody a neopúšťali areál Kuchajda, vykoná inštruktáž pred turnajom, počas celej akcii platí školský poriadok a poučenie o BOZP.

I.GDME – Židová, Krasoň

I.GDMPS  – Blažek, Hrebeň

II.MPS – Faboková

II.GDME  – Géczy, Adamec

III. GDME –  Lonček, Caríková

III.MPS –  Andel

28.6.2018 - 8:00 - 10:00 - upratovanie tried

29.6.2018 - svätá omša a odovzdávanie vysvedčení

Stretnutie žiakov o 8.40 hod. na dvore Radlinského 28

• Skrátené vyučovanie - pondelok - 25.06.2018

• ISIC karta - predĺženie dopravnej licencie a platnosti preukazu na zľavy

• Voľné miesto

Cirkevná Materská škola sv. Filipa Neriho v Bratislave-Lamač prijme učiteľku/učiteľa do funkcie riaditeľky MŠ na zastupovanie počas dlhodobej MD a RD. Možnosť nástupu ihneď. Uchádzač/ka musí spĺňať predpoklady na výkon pedagogickej činnosti podľa § 6 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a mať najmenej 5 rokov pedagogickej praxe.    Kontakt: msfilipaneriho@gmail.com, 0905 570 522, 02/57 200 610.

• Výsledky prijímacích skúšok - 17.05.2018

• Výsledky prijímacích skúšok

• Veľkonočné sviatky

Všetkým našim žiakom, ich rodinám,

pracovníkom školy a našim priateľom

prajeme požehnané Veľkonočné sviatky.

Nech obeta na kríži a zmŕtvychvstanie nášho Pána,

nám otvára srdce pre nasledovanie jeho lásky,

vedie nás k múdrosti ako máme žiť tu na zemi

a napĺňa radosťou pre večný život.

• Súťaž ISIC

• Škola a zbierky

Do galérie Škola zbierky boli pridané fotografie.

V roku 2017 sme sa zapojili do rôznych verejných finančných zbierok, Belasý motýľ - pomoc ľudom s ochorením svalovej dystrofie, Hodina deťom -  zbierka na projekty, ktoré  riešia problémy detí, ktoré sa ocitnú v ťažkej situácii, na rozvoj a budovanie bezpečného prostredia v komunitách, Deň úsmevu - pre deti z detských domovov, na podporu ohrozených a náhradných rodín,  na rozvoj centier pre obnovu rodiny. Biela pastelka - pomoc nevidiacim a slabozrakým.

Naši ochotní študenti sa rozhodli aj takýmto spôsobom pomôcť svojmu blížnemu. V uliciach sa stretávajú s rôznymi postojmi ľudí, ale aj napriek ich častej neochote prispieť, tak ako naši študenti, mnohí otvorili svoje srdce pre potreby tých, ktorí pomoc druhého potrebujú.

• Duchovný život

Do galérie Duchovný život boli pridané fotografie.

Modlitba a sviatostný život je pre veriaceho človeka pilierom duchovného života. Veríme, že ponuka duchovných aktivít, sväté omše a modlitbové stretnutia v školskej kaplnke alebo v kostole, vysluhovanie sviatosti zmierenia, nám pomôžu k zodpovednému a dôstojnému postoju života.

• Misie

Do galérie Misie boli pridané fotografie.

Našim maturantom, študentom, ktorí budú o krátky čas rozhodovať o svojom ďalšom životnom kroku, prišli predstaviť svoje zameranie a poslanie, dnes už pracovníci - misionári z  Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Predstavili nám čo je poslaním tejto fakulty -  vychovávať odborných pracovníkov pre misijné a rozvojové projekty sociálneho, charitatívneho, zdravotníckeho zamerania doma i v zahraničí. Pôsobenie fakulty vychádza z duchovných hodnôt evanjeliového posolstva a zo všeobecných humanitných princípov, hlavne úcta k človeku, ochrana života, rozvoj kultúry.

• Rozvrh hodín

Vyučovanie po zimných prázdninách sa začína 8.1.2018 -
    DEŇ 1.

• Nový rok 2018

Kristovo narodenie nech je všadeprítomné, v každom srdci, v každej rodine, v každom spoločenstve a nech Vás sprevádza počas nasledujúceho roka. Všetkým našim študentom, ich rodinám, pracovníkom našej školy a všetkým ľuďom dobrej vôle prajeme požehnaný Nový rok 2018.

• Ďalší úspech našich žiakov v športe

Dňa 14.12.2017 sa uskutočnil Futsalový turnaj o pohár riaditeľa OA Dudova. Naši žiaci zvíťazili. Tešíme sa z ich úspechu a držíme palce na ďalších turnajoch.

strana: