• Spolupráca

•  Naša škola spolupracuje s právnickými a fyzickými osobami (firmami) ktorých výrobný program úzko súvisí so zameraním, na ktoré sa naši žiaci pripravujú. Sú to firmy, ktoré sa zaoberajú výpočtovou, spotrebnou, mobilnou, zabezpečovacou, regulačnou a meracou technikou. Vo firmách pod dohľadom inštruktorov vykonávajú žiaci IV.ME odborný výcvik. Obdobie odborného výcviku je veľmi dôležité pre kvalitatívny rast žiaka. Pod dobrým vedením inštruktora žiak plne využíva vedomosti, zručnosti a návyky na plnenie konkrétnych úloh a učí sa tiež vytvárať požadované vzťahy a formy spolupráce v kolektíve. Veľká časť žiakov pri osvojení si uvedených úloh zostáva po skončení štúdia v týchto firmách v trvalom pracovnom pomere.

Naša škola spolupracuje s právnickými a fyzickými osobami v rámci odborného výcviku:

• ADIR s.r.o.
          • AXASOFT a.s.
          • ERS s.r.o.
          • Europea group s.r.o.
          • HN Control
          • INTEREL
          • KVANT
          • MASHINY
          • Onkologický ústav sv. Alžbety s.r.o.
          • ProMINENT Slovensko s.r.o.
          • T.FM Partner s.r.o.
          • TOMO s.r.o.
          • UNsP Milosrdný bratia s.r.o.
          • VNET a.s.
          • VTR - komunikačné systémy s.r.o.
          • ZEMA s.r.o.
          • ZEVA s.r.o.