• Súťaže

•    Žiaci našej školy sa pravidelne zapájajú do Stredoškolskej odbornej činnosti, ktorá je dobrovoľnou záujmovou činnosťou mladých perspektívnych vedcov. Je prehľadom tvorivého myslenia, odborných vedomostí, skúseností a talentu mládeže.

V tejto súťaži sme zaznamenali už úspechy :

• V školskom roku 2001/2002 náš žiak Matej Krajči získal II. miesto v krajskom kole a VI. miesto v celoslovenskom kole SOČ.
          • V školskom roku 2002/2003 náš žiak Miroslav Zeman získal II. miesto v krajskom kole a zvláštne ocenenie v celoslovenskom kole SOČ.
          • V školskom roku 2003/2004 náš žiak Tomáš Zámečník získal certifikát za účasť v krajskom kole SOČ.
          • V školskom roku 2004/2005 náš žiak Miroslav Grác získal certifikát za účasť v krajskom kole SOČ.
          • V školskom roku 2005/2006 náš žiak Ján Krommer získal III. miesto v Krajskom kole SOČ a Martin Šabo získal certifikát za účasť v krajskom kole SOČ.
          • V školskom roku 2006/2007 náš žiak Michal Štastný získal I. miesto v krajskom kole SOČ a certifikát v celoštátnom kole SOČ. Tadeáš Gróf získal certifikát za účasť v krajskom kole SOČ.
          • V školskom roku 2007/2008 získal Matej Žúrek I. miesto v školskom kole SOČ.
          • V školskom roku 2009/2010 získal Tomáš Gschill I. miesto v školskom kole SOČ.

•
          • Zapájame sa aj do technickej súťaže ZENIT, kde naši žiaci získavajú popredné miesta v krajských i celoštátnych kolách.
          • V školskom roku 2001/2002 získal náš žiak Pavol Mikula II. miesto v krajskom kole ZENIT.
          • V školskom roku 2002/2003 sme sa umiestnili na III. mieste v krajskom kole ZENIT, ktoré obhájil žiak František Špilka.
          • V školskom roku 2003/2004 získal náš žiak Tomáš Zámečník III. miesto v celoslovenskom kole ZENIT, II. miesto v krajskom kole ZENIT a Michal Maťus I. miesto v krajskom kole ZENIT.
          • V školskom roku 2004/2005 získal náš žiak Martin Šabo I. miesto v krajskom kole ZENIT a certifikát v celoštátnej súťaži ZENIT.
          • V školskom roku 2005/2006 získal náš žiak Martin Šabo III. miesto v krajskom kole ZENIT.
          • V školskom roku 2006/2007 získal náš žiak Michal Šťastný II. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT a certifikát za účasť v celoštátnom kole súťaže ZENIT. Vladimír Achberger získal III. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT.
          • V školskom roku 2007/2008 získal náš žiak Michal Šťastný I. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT a Peter Onger II. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT. V celoštátnej súťaže ZENIT v elektronike získal Michal Šťastný III. miesto a Peter Onger V. miesto.
          • V školskom roku 2008/2009 získali naši žiaci, Peter Onger II. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT v elektronike a certifikát v celoštátnom kole súťaže ZENIT. Dominik Hnilica III. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT v elektronike.
          • V školskom roku 2009/2010 získali naši žiaci v krajskom kole súťaže ZENIT v elektronike v kategórií B, Tomáš Gschill I. miesto a Štefan Makky II. miesto a v kategórií A, Štefan Benkovič III. miesto. V celoštátnom kole súťaže ZENIT v elektronike v kategórií B, získal Štefan Makky II. miesto.
          • V celoslovenskom kole technickej súťaže mládeže v elektronike 2009/2010, obhájili naši žiaci I. miesto a III. miesto Martin Šarmír a V. miesto Radoslav Bumbala.
          • V školskom roku 2010/2011 získali naši žiaci v krajskom kole súťaže ZENIT v elektronike v kategórií B, Tomáš Gschill I. miesto a Luboš Dudáš II. miesto a v kategórií A, Štefan Makky III. miesto a Patrik Forgáč IV. miesto. V celoštátnom kole súťaže ZENIT v elektronike v kategórií B, získali Tomáš Gschill a Luboš Dudáš certifikát za účasť.

Riešenie teoretickej časti
          Návrh DPS